facebook etiketli yazılar

2022'ye yaklaşırken pazarlama yaklaşımları, sosyal medya platformlarında yenilikler ve dünya devi Facebook'ta isim değişikliği.

Kasım ayına girerek 2021 defterini kapatmaya başladığımız son günlerde, her yıl olduğu gibi tüketici davranışlarına yönelik önümüzdeki sene analizleriyle sıkça karşılaşmaya başladık. Bizler bu yeni trendleri anlamaya çalışırken, Facebook yeni ismi ve iş vizyonuyla gelecek kavramının o kadar da uzak olmadığını göstererek bilim-kurgu hikayelerinden aşina olduğumuz bir dijital mecrayı hayatımıza katmaya hazırlandığını açıkladı. Daha dijital ve gerçeküstü 2020’lere hoşgeldiniz, daha fazlası için bülteni takip edin.

Sosyal Medya Yeniliklerini Gün Yüzüne Çıkaran Kampanyalar, Pandemi Sonrası Markaların Değişimi ve Tüketici Tercihleri

Tekrar merhaba, haftalar sonra Medyanot bültenleri ile sizinleyiz! Bundan sonra her ayın 1’i, 10’u ve 20’si sizlere dijital, sosyal ve geleneksel medya hakkında haberler, paylaşımlar, araştırmalar ve güncellemeler aktaracak; okuyucularımızla gündemi birlikte takip edeceğiz. Yılın son çeyreğinin getirdiği hareketliliğe, pandemi sonrası adaptasyon ve yenilenme süreçlerinin eklenmesiyle markalarda radikal kararlar görmeye başladık. Tüketiciler uzun zamandır sahip olamadıkları imkanlara erişirken, beklemişliğin pasını henüz üstünden atamadı ve bugüne kadar değerlendirmediği alternatiflere de daha açık hale geldi. Tüm bu değişim sürecinde devlet nezdinde dijital dünya regülasyonlarını görmeye başlarken, bir yandan da 10.000 kişiye istihdam sağlayacak sanal evrenlerin haberini almaya başladık. İşte sizin için derlediğimiz haberler;

Medyanot Bülteni

Medyanot’un haftalık bültenine abone olmak için emailinizi girin.